Filmid

Valsikuninga André Rieu legendaarset suvekontserti näeb ka Eesti publik

Foto: Forum Cinemas

Ühe maailma populaarseima lavaesineja, viiuldaja ja dirigendi André Rieu iga-aastane Maastrichti kontsert, mis seekord on pühendatud armastuslauludele, on oodatuim sündmus, mida muusikanautijad saavad esireast jälgida kinodes üle maailma.

Eestis näeb kvaliteetset kontsertelamust kõikides Forum Cinemas kinodes seekord lausa kahel päeval 28. ja 30. juulil.

Ülekanne kinodes pakub lisaks suurepärasele muusikale ka intervjuusid Rieu endaga, kontserdi erikülaliste ja muusikutega, pilku lava taha ja paljut muud, mida näeb vaid kinolinal.

Viiulivirtuoos ja dirigent André Rieu on miljonitele tuntud kui valsikuningas ja tema Johann Straussi orkestriga antud kontserdid kodulinnas Maastrichtis pakuvad alati ülevaid emotsioone ja orkestrimuusika kõrgtaset.

Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod märkis, et eelnevad aastad on näidanud, et Rieu on Eesti inimeste suur lemmik ning seepärast saab sellel suvel kontserti vaatama tulla lausa kahel erineval päeval, et kõik huvilised ikka kinno ära mahuks.

„Laupäeval, 28. juulil ja esmaspäeval, 30. juulil saab kontserti nautida nii Tallinna, Viljandi kui ka Tartu Forum Cinemas kinodes. Kokku näitab kontserti enam kui 2000 kino üle maailma,“ lausus Novod.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.