Filmid

Viaplay reklaam kutsub vaatama Bondi filme, mida ei ole enam voogedastusplatvormi sisuvalikus

James Bondi esimene film ilmus 1962. aastalFoto: Universal Pictures

Viaplay teatas sügisel, et alates oktoobrist saab nende keskkonnas vaadata kõiki James Bondi filme. Nüüd on filmid sealt kadunud, kuigi reklaam seisab endiselt lehel üleval.

Sel sügisel jõudis kinodesse kauaoodatud James Bondi film “007: Surm peab ootama”. Et Daniel Craigi viimast ülesastumist Bondina veelgi rohkem au sisse tõsta, tõi Viaplay vaatajateni kõik James seni ilmunud James Bondi filmid.

“James Bondi filmikollektsioon on saadaval ainult Viaplays alates 1. oktoobrist, et vaatajad saaksid meelde tuletada maailma kuulsaima agendi kogu filmiajaloo,” reklaamiti septembris.

Sellest, kui pikalt filme näha saab, kuskil juttu ei olnud ning nüüdseks on mitmete klientide üllatuseks filmid Viaplayst kadunud.

“Mingit kirja ka ei tulnud klientidele selle kohta, et kohe hakkab aeguma või midagi sellist,” märkis Geeniusele kirjutanud lugeja.

Viaplay klienditeeninduse sõnul oli filmide platvormilt kadumine paratamatu, sest nagu filmide puhul ikka, omandati õigused vaid piiratud ajaks. Küsimusele, miks kliente ajapiirangust ei teavitatud, jäeti vastamata.

Olgugi et jaanuari algusest Bondi filme enam Viaplays näha ei saa, on keskkonnas endiselt üleval neid filme vaatava kutsuv reklaam, mis kasutajates segadust tekitab.

“Nad jätkuvalt reklaamivad seda ja kutsuvad ostma,” sõnas pettunud klient.

Reklaam on Viaplay lehel endiselt ülevalFoto: kuvatõmmis

Viaplay on reklaamist teadlik, kuid pole jõudnud seda veel maha võtta.

“Me oleme kursis sellega, et lehel on Bondi promo ikka veel olemas. Tegeleme eemaldamisega,” vastati klienditeenindusest napisõnaliselt.

Millal eksitav reklaam eemaldatakse, ei ole teada. Küll aga on kindel see, et Bondi filme enam Viaplayst näha ei saa ja nende nägemiseks tuleb mõni muu variant leida. Näiteks saab Bondi filme vaadata Amazon Prime Videost.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.