Filmid

Video: Harry Potteri filmis asendati võlukepid püstolitega ja tulemus on parim komöödia eales

Selline Harry Potter sobib aastasse 2020 häirivalt hästi.Foto: harrypotterwithguns.com

Mis siis, kui Harry Potteri võlumaailmas kasutatakse võlukeppide asemel hoopis tulirelvasid? Sellele küsimusele on vastanud kõige esimese Potteri-filmi põhjal valminud šedöövri “Harry Potter and the Deathly Weapons” tegijad.

Just nii, võlukepid on out ja vanad head püstolid, automaadid ja pumbad on in! See püssirohuhõnguline Harry Potter on tõenäoliselt üks kõige naljakamaid asju, mida sa täna näed.

Harry ei ole püstolikangelaseks muudetud ainult ühes treileris, vaid käputäis entusiaste on viie aasta jooksul üle käinud terve esimese Harry Potteri filmi ja selle pilgeni püstoleid täis toppinud.

Potteri-filmide õiguste omanik Warner Bros sellesse mõistagi soosivalt ei suhtu ja on usinalt “Deathly Weaponsi” treilereid internetist eemaldanud. Kui ka ülalolev video peaks kaduma, siis saad klippi vaadata siit.

Värise, James Bond!Foto: harrypotterwithguns.com

Kuigi relvadega Harry Potter võib näida nagu totakas paroodia, siis asjaosaliste sõnul soovitakse filmiga juhtida tähelepanu vägivalla ja relvade ülistamisele Hollywoodi filmides. “Deathy Weaponsi” kodulehel väidetakse, et kino on muutnud relvad lahedaks ja seksikaks, kuid tegelikult on tulirelvade eesmärk vaid tappa ja hävitada.

“Harry Potterisse” tulirelvade lisamisega tahetakse näidata, et relvade kasutamisel saavad olla ainult negatiivsed tagajärjed ja neil ei ole koolides kohta.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.