Filmid

Video: Islandi väikelinna elanikud loodavad, et Eurovisioonist rääkiv Netflixi muusikal võidab Oscari

Netflixi film "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" võib koju tuua parima originaalloo Oscari.Foto: Netflix

Islandil asuva tillukese Husaviki linna elanikud avaldasid toetusvideo Netflixi filmist “Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga” tuntuks saanud loole “Husavik”, mis kandideerib parima originaalloo Oscarile.

Südamlikus klipis tutvustab Husavikis elav härrasmees Oskar oma kodulinna. Ta väidab, et hetkel on tema oma kodukoha ainus Oskar, kuid kui kõik läheb hästi, siis loodetavasti see varsti enam nii ei ole.

“Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga” on eelmisel aastal Netflixis esilinastunud Eurovisiooni lauluvõistlusest rääkiv film. Filmi keskmes on Will Ferrelli ja Rachel McAdamsi kehastatud Islandi lauljad Lars ja Sigrit, kes soovivad iga hinna eest oma koduriiki Eurovisioonil esindada.

Lisaks “Husavikile” sai Netflixi Eurovisiooni filmist tuntuks ka kaasahaarav lugu “Jaja Ding Dong”, mille populaarsuse üle husaviklased oma videos nalja heidavad.

“Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga” on saadaval Netflixis. Kui vaatad tähelepanelikult, siis märkad filmis ka Eesti lauljatari Elina Nechayevat.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.