Filmid

Video: uues Eesti jõulufilmis laulavad duetti Saara Pius ja Läti südametemurdja Renārs Kaupers

Renārs Kaupers ja Saara Pius.Foto: kuvatõmmis

Režissöör Jaak Kilmi kogupere seiklusfilmi “Jõulud džunglis” tunnuslaulu “Jõulusoov” autor on eestlastelegi tuttav Läti helilooja ja laulja Renārs Kaupers, kes esitab loo koos näitleja Saara Piusiga.

Saara Piusi arvates on harjumuspäraste jõululaulude kõrvale uued lood väga teretulnud.

“Ma armastan traditsioonilist jõulumuusikat, aga olen seda meelt, et uusi lugusid on samuti juurde vaja. “Jõulusoov” on väga meeldejääva meloodiaga ja mul on tunne, et see võib meie jõulumuusika playlistidesse jääda ka järgnevateks aastateks,” lisas Pius.

Filmi tunnusloo “Jõulusoov” meloodia ja lätikeelsete originaalsõnade autor on Renārs Kaupers. Eesti keelde tõlkis ja kohandas sõnad Leelo Tungal ning ingliskeelsete sõnade autor on Fred Krieger. Dueti esitavad eesti ja inglise keeles Saara Pius ja Renārs Kaupers. 

Indoneesias filmitud seiklusfilmi “Jõulud džunglis” tegevuspaik on eksootiline vihmamets, kuhu satuvad omapäi rändama 10-aastased Paula ja Akhim. Filmi peategelane Paula kolib kogu perega troopilisele lõunamaale, kus neil tuleb harjuda uue ja põneva keskkonnaga.

Paulale tuleb aga üllatusena tõsiasi, et tema uues kodupaigas ei tähistatagi jõule. Lisaks selgub, et võõrapärane elustiil ja isa uus töö tekitavad perekonnas palju pingeid. Paula uus sõber Akhim teatab, et kusagil džunglis elab šamaan, kes võib täita kõik Paula jõulusoovid. Nii algabki laste seiklusterohke retk džungli sügavustesse. 

Filmi “Jõulud džunglis” pidulik esilinastus on täna ja alates 2. detsembrist on film kinodes üle Eesti.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.