Filmid

Viikingist Will Ferrell ja islandi aktsenti purssiv Pierce Brosnan: vaata Eurovisoonist rääkiva filmi esimest treilerit

Filmi "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" saab juba varsti näha Netflixist.Foto: kuvatõmmis

Eurovisioonist rääkiva mängufilmi “Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga” tegijad ei ole puhanud loorberitel, sest näha saab filmi esimest treilerit.

Linateos räägib Larsist (Will Ferrell) ja Sigridist (Rachel McAdams), kes moodustavad koos Islandi popbändi, ning nende ühine elueesmärk lapsest saati on olnud jõuda Eurovisiooni lauluvõistlusele.

Selleks avaneb neil ka võimalus, kuid kohalikud saare elanikud ei ole duole antud võimalusega sugugi rahul. Eriti põikpäine on Larsi isa, keda mängib Pierce Brosnan, kellele Ferrelli tegelane viitab kui eriliselt nägusale mehele. Brosnani kuuleb muide purssimas veidrat segu inglise keelest ja Skandinaavia aktsendist.

Klippi pingsalt vaadates tabab ka ära, et Eurovisiooni kommenteerimispulti on valitud Iiri koomik ja saatejuht Graham Norton. Avastamisrõõmu Eurovisiooni fännidele on veel – väidetavalt on osad lavastseenid pärit 2019. aastal Portugalis toimunud lauluvõistluselt.

Fännid küll kommenteerivad YouTube’i vahendusel, et treiler on liiga pikk ja tundub nagu vaataks terve filmi kolme minutiga ära, ent sellest hoolimata oodatakse 26. juunil Netflixi jõudvat tobe-totrat-romantilist filmi väga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.