Filmid

Viimane võimalus: Eesti noortefilmi võtetele otsitakse nädalavahetuseks taustanäitlejaid

Kui nädalavahetuseks varem plaane ei olnud, siis nüüd on.Foto: Parade

Järgmisel aastal kinodesse jõudva kodumaise noortekomöödia võtetele otsitakse veel taustanäitlejaid. Tegu on kõige viimase võimalusega projektis kaasa lüüa.

Taustanäitlejaid otsitakse võtetele, mis toimuvad 22. septembri öösel vastu 23. septembrit Tallinnas. Võtted algavad kell 20 ja võivad kesta kuni viieni hommikul.

Osalema oodatakse 18-29-aastaseid noori, kellel palutakse endast teada anda meiliaadressil castingtkfilm@gmail.com. Kirjas palutakse ära märkida enda nimi, vanus ning lisada juurde pildid profiilis ja täispikkuses.

Rahalist tasu võtetel osalemise eest ei pakuta, kuid see-eest lubatakse korralikku söögikorda, snäkke ja toredat mälestust. Enne võttele minekut riietust valides palutakse inspiratsiooni ammutada allolevalt pildilt.

Võttele minnes pane ennast riidesse nii.Foto: Vivian Melderi Facebooki konto kuvatõmmis

“Öölapsed” räägib loo kolmest õest. Karin (Piret Krumm) püüab hakkama saada modernse seksistliku ärikeskkonna reaalsustega. Gümnaasiumi lõpetanud Liis (Grete Konksi) avastab, et tulevik armastatuga ei olegi nii kindel kui ta arvas. Noorim õde Jane (Alice Siil) üritab vastu panna pidutsejast sõbranna survele näidata end inimesena, kes ta tegelikult ei ole.

Enne võttele kandideerimist loe kindlasti üle ka castingu asjatundja 10 nippi, mida peaks taustanäitlejaks pürgimisel silmas pidama.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.