Filmid

Võõrutusravi jalgpallist: parimad filmid, mida MMi asemel vaatama hakata

Foto: Murray Close/ AP/ Scanpix

Silmapiiril on juba aeg, mil jalgpalli MM saab läbi ja telekavas laiutab suur tühjus. Selleks, et üleminek oleks lihtsam, koosta juba nimekiri filmidest, mida järgmisest nädalast vaatama saab hakata.

“Püüa mind kinni kui saad” 

Isegi aegu hiljem on seda filmi endiselt põnev vaadata. Tänu kaasahaaravale stsenaariumile saab lugu justkui hetkega läbi. Pealegi silmad puhkavad vaadates noort Leonardo DiCapriot.

“Bourne’i identiteet”

Matt Damoni kehastatav tegelane ei mäleta midagi, mis juhtus kahe nädala eest, kuid ta teab, et peab põgenema. Rohkelt märulit ja kiirust, mis peaks mõtted hõlpsalt mujale viima.

“Sulle on sõnum”

Kes soovib näha 1990-ndate üht lembelugu, siis Hanksi ja Ryani kohtumine ekraanil on parim valik.

“Iseseisvuspäev”

Kellele vähegi ulmelised teemad meeldivad, siis see on üks filmidest, mida pead olema näinud. Näha saab  selle aja kohta väga vingeid eriefekte.

“Rahvuslik aare”

Niisama meelelahutuseks sobib see väga hästi. See ei ole küll Cage parim film, kus ta kaasa teinud on, kuid paeluv sellest hoolimata.

“Džässis ainult tüdrukud”

Vaadates tänapäeva filme peab kursis olema, mis kunagi tehti. Mustvalge film, suveõhtu ja klaasike kihisevat jooki. Kas ei kõla mitte hästi? Muide, meesnäitlejad ei sallinud Monroed võtteperioodi jooksul silma otsaski.

“Näljamängud: Pilapasknäär” 

Vahest ei ole mitmendat korda selle vaatamine enam niivõrd põnev, kuid siiski kaasahaarav.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.