Filmid

“Võta või jäta” kogus avanädalavahetusega 13 100 vaatajat

14. septembrist kinodesse jõudnud Eesti vabariigi 100. sünnipäevaks valminud mängufilm “Võta või jäta” kogus avanädalal 13 100 vaatajat. “Võta või jäta” on Liina Triškina-Vanhatalo esimene täispikk mängufilm. Linateos on valitud Eestit esindama parima võõrkeelse Oscari kandidaadiks.

Film jälgib Eriku (Reimo Sagor) pikka, keerulist ja kohati koomilist isaks kasvamise teekonda. Lugu, mille käigus tavalisest eesti mehest saab igapäevaelu kangelane, Superman, kes on oma isaduse eest valmis küünte ja hammastega võitlema. Mis teeb isast isa?

“Tore, et sedavõrd palju inimesi on filmi vaatama jõudnud – küllap teema läheb inimestele korda. Film on juba praeguseks tekitanud diskussiooni ja saanud palju positiivset tagasisidet.” märkis filmi produtsent Ivo Felt.

“Filmi temaatika on esmapilgul selline, mis kohemaid võib-olla ei lubanud prognoosida suurtele kassahittidele omaseid avanumbreid ja seda suuremat heameelt võime tunda selle üle, et nii rohkearvuline publik on linateose üles leidnud,” lisas filmi levitaja Timo Diener.

Filmis mängivad Reimo Sagor, Nora Altrov, Emily Viikman, Liis Lass, Adeele Sepp, Epp Eespäev, Andres Mähar, Egon Nuter, Mait Malmsten ja teised armastatud Eesti näitlejad.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.