Hea nipp

4 ülimalt kasulikku rakendust filmisõpradele

Tõelised filmifännid ei käi ainult kinos ja ei istu teleri taga, vaid uurivad nende tausta ning tutvad treileritega. Just selle jaoks oleme välja toonud mõned rakendused, mis selles osas abiks saavad olla.

IMDb (Android/iOS)

Internet Movie Database ehk lühendatult IMDb on tõenäoliselt üks suurimaid filme ja nende kohta käivat infot koondav andmebaas. Siit leiab kõik kassahitid, mis kinodes jooksnud ning ka vähemtuntud linateoseid.

IMDb annab ülevaate filmi sisust ning näitlejate nimekirja, igaühe kohta neist on võimalik ka eraldi lugega ning näha ka tema teisi filme.

Igale filmile on antud ka numbriline skoor 10-palli süsteemis, mis hõlbustab kvaliteetsete filmide leidmist.

Youtube (Android/iOS)

Youtube on väga mitmekülgne rakendus pakkudes videomaterjali igale maitsele. Tänu nende populaarsusele on see ka koht, kuhu enamike uute filmide treilerid üles laetakse. Seega on see hea võimalus enne kinno minekut varakult ülevaade nende kohta saada.

Netflix (Android/iOS)

Heade filmide vaatamiseks ei pea alati kinno minema. Netflix pakub väga suures valikud linateoseid, mis ka kinodes jooksevad. Kuigi tegu on tasulise teenusega võib selle kasutamine oluliselt soodsam olla kui igat filmi eraldi kinos vaadata. Samuti seisneb rakenduse võlu selles, et saad seda teha igal pool ja igal ajal täpselt siis kui sulle sobib.

Lisaks sellele pakub Netflix ka suurel hulgal muud videomaterjali nagu seerialid, kontsertid ja koomikute esinemised.

RunPee (Android/iOS)

Kui oled aga suur kinosõber, siis võib sellest rakendusest sulle palju abi olla. Nimelt pakub see soovitusi nende aegade kohta, millal kinos olles filmi ajal tualetti külastada, kui enam muud moodi ei saa.

Filmid, mis rakendusse on kogutud, sisaldavad konkreetseid aegu, millal tasub WC külastus ette võtta ning lisavad selle perioodi kohta ka filmi kirjelduse, et sul midagi teadmata ei jääks.

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.
Märksõnad: , , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.