Hea nipp

4 parimat YouTube’i kanalit filmisõpradele

YouTube’i videote ja kanalite valik on niivõrd suur, et sealt leiab neid igale maitsele. Filmisõbrad teavad, et see on ka heaks kohaks uute filmide treilerite vaatamiseks. Kuid lisaks sellele leiab sealt veel mitmeid kanaleid, mis filmiteemadele pühendatud.

Chris Stuckmann

Kui sa ei tea, kas kinolinal jooksev film on piisavalt hea, siis on üheks võimaluseks vaadata filmiarvustust Chris Stuckmani kanalilt. Siit leiab erinevate filmide ülevaated ning see on YouTube’is üks populaarseimaid omataolisi kanaleid enam kui 1,3 jälgijaga.

CinemaSins

See kanal kirjeldab erinevate filmide apsakaid ja teeb seda mõnusa huumoriga. Kogu film surutakse tavaliselt umbes 15 minutilise video sisse.

Kanalil on üle 7,7 miljoni jälgija ning uusi videosid laetakse üles igal nädalal.

Screen Junkies

Screen Junkies kanalil on üle 6,4 miljoni jälgija ning see pakub vaatajatele mitut eri tüüpi videosid, mis on kõik filmiteemalised. Tuntuim neist on Movie Fight seeria, mis teeb saate formaadis videosid, kus erinevate külalistega arutletakse filmide üle. Samuti antakse oma nägemus erinevatest filmidest ausate treilerite vahendusel.

Screen Rant

Siit kanalist leiab täiesti erinevaid filmide seotud videoid. Kui tahad teada fakte, apsakaid või infot filmide telgitaguste kohta, siis on see kanal just sulle.

Jälgijaid on sellel kanalil 4,6 miljonit ja uusi videosid laetakse üles pea igapäevaselt.

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.