Hea nipp

Facebook katsetab uut rakendust, mis aitab vältida filmispoilereid

Foto: Unsplash

Facebooki lehitsemine võib olla informatiivne, kuid teine kord jääb kogemata ette teave, mida mingil juhul näha ei oleks tahtnud.

Eriti kui tegemist on postitusega teleseriaalist, mida veel näinud ei ole. Arvestades seda, et Eesti telekanalid ei näita alati just kõige uuemaid hooaegu, siis võib Facebooki vahendusel jääda kõiksuguseid spoilereid ette uutest osadest.

Selle vältimiseks on Facebook mõelnud välja uue rakenduse Keyword Snooze, mida sel nädalal juba katsetati, vahendab portaal Screen Rant.

See annab võimaluse sisestada süsteemi sõnad, millega seoses ei taha ühtegi postitust näha nii sõprade kui ka avaliku konto poolt. Näiteks “Game of Thrones”, “Lucifer” või “Avengers”.

Keyword Snooze’i leiab News Feedi seadetest, kus on ka rakendused: Unfollow, See First ja Hide. Esmalt peab leidma postituse, kus esineb märksõna, mida soovid Facebookis vältida. Soovitud märksõna on võimalik vaigistada kuuks ajaks.

Screen Ranti sõnul tehakse järgmisel nädalal paari miljoni inimese peal proovi ja esmalt vaadatakse kui populaarseks see testgrupis osutub.

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.