Hea nipp

Proovi ise ka: need on läbi ajaloo enim allalaetud iPhone’i mängud

Seoses Apple’i rakendustepoe juubeliga, on App Annie nimeline statistikaveebileht avalikustanud enim allalaetud mängude edetabeli iOS seadmetel. Kui sa veel seda teinud pole, on viimane aeg need mängud ära proovida.

Kõik esiviisiku mängud on olemas ka Androidi rakendustepoes, seega saavad neid proovida kõigi nutiseadmete omanikud.

1. Candy Crash Saga (iOS/Android)

Candy Crush Sagas tuleb mängulaual võimalikult palju ühesuguseid komme erinevate kombinatsioonidega kätte saada. Mäng on lihtne ja kaasahaarav, mis on ka põhjuseks miks Candy Crush niivõrd suure populaarsuse on kogunud.

Lisaks Sagale on mänguarendaja King välja toonud mitmeid alternatiive nagu Candy Crush Soda Saga ja Jelly Saga.

2. Subway Surfers (iOS/Android)

Selle mängu põhimõtte on ülimalt lihtne – tuleb joosta. Muidugi pole see mängus kergeks tehtud, sest selle käigus on vaja üle hüpata ja kõrvale põigata erinevatest takistusest. Mida kauem suudad neid vältida, seda suurem skoor.

3. Fruit Ninja (iOS/Android)

Nii nagu eelnevad mängud, on ka see hea ajaviitmiseks. Nagu nimigi ütleb, on su ülesanne erinevaid ekraanile visatud puuvilju ninja kombel katki teha. Oluline on samal ajal aga vältida sinna sekka sattuvate pommide lõhkumist.

4. Clash of Clans (iOS/Android)

See on klassikaline võitlusmäng, kus tuleb üles ehitada oma küla ja seda teiste rivaalide rünnakute eest kaitsta. Samamoodi on võimalik ka ise naaberküladesse rüüsteretki korraldada ja nii mängusisest varandust teenida.

5. Honour of Kings

Tegu on rollipõhise võitlusmänguga, mis on oma populaarsuse kogunud Aasias. Huvitavalt kombel pole edetabelis nii kõrgele kohale kerkinud mäng aga kättesaadav ei Euroopas ega ka Ameerikas.

Suure populaarsuse tõttu on mängu arendaja Tencent Games plaani pidanud mäng saadavaks teha ka väljaspool Aasia turgu, ent pole teada kas ja millal see juhtuda võiks.

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.