Hea nipp

Spotify üks parimaid funktsioone paneb sinu muusikamaitse põhjal kokku uue pleilisti

Create A Similar Playlist on kasulik funktsioon, mis aitab sul leida sinu maitsele vastavat uut muusikat.Foto: norazaminayob/Shutterstock

Kas oled oma vana pleilisti juba tuhat korda läbi kuulanud ja soovid leida midagi uut, mis vastaks ikka sinu maitsetele? Spotifys on olemas kasulik funktsioon, mis loob sinu muusikamaitsel põhinedes sinu jaoks uue pleilisti.

Uhiuue pleilisti koostamiseks leia esimese asjana üles enda juba olemasolev pleilist ja kliki rohelise Play nupu kõrval olevale kolmele täpikesele. Rippmenüüst vali käsklus Create Similar Playlist ja ongi kõik. Nüüd paneb Spotify sulle sinu olemasoleva pleilisti põhjal kokku uue muusikavaliku.

Tegu on tõsiselt kasuliku ja kasutajasõbraliku funktsiooniga, mis hoiab ära selle lõputu Spotify alamkategooriates ja žanrites lappamise, millega paljud kindlasti tuttavad on. Create A Similar Playlist soovitab sulle artiste ja lugusid selle põhjal, mida sa alati kuulad. Seda kasutades leiad kindlasti vähemalt paar head uut lugu või artisti.

Vihjeks veel niipalju, et Create A Playlisti saab kasutada ka nende uute pleilistide peal, mille sa oled juba Create A Playlist funktsiooni kasutades loonud. Kui uus pleilist peaks sulle meeldima, siis saad selle baasil küsida veel soovitusi.

Create A Playlist funktsioon on hetkel saadaval ainult arvutil, nutitelefonide äppides seda kasutada ei saa. Kuid pole hullu – tee arvutis endale uus pleilist valmis ja siis saad seda ikka telefonist kuulata!

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.