Mängud

10 head ja odavat mängu PlayStationi suurelt suviselt allahindluselt, mida sa kindlasti proovima peaks

PlayStation 4 digitaalses mängupoes hakkas eile pihta suur allahindlus, mis kestab osaliselt lausa kuni 23. augustini, aga kõik pakkumised nii kaua ei kesta.

Allahinnatud mänge on seal väga palju, aga meie valisime välja 10 head mängu, mida saad praegu osta ja mängida eriti hea hinnaga. Ja mida me ka soovitame mängida.

1. Assassin’s Creed Origins

Hoopis teistsugune ja väga hea Assassin’s Creed, mis seekord toimub Vana-Egiptuses. Hind on sellel veel siiski 35 eurot, aga see on poole odavam tavahinnast.

2. Hellblade: Senua’s Sacrifice

Naissõdalse brutaalne rännak, kus kõigisst vastastest kõige suuremaks väljakutseks saab selge mõistuse hoidmine. Hinnaks praegu 17,95 eurot.

3. Deus Ex: Mankind Divided

Suurepärane, aga natukene alahinnatud rollikalik hiilimismäng tulevikus, mis praegu maksab ainult 6, ma kordan seda, 6 eurot!

4. Shadow of the Colossus

Suurepärane uusversioon PlayStation 2 klassikast, mis selle aasta alguses uuesti ja ümbertehtuna välja lasti. Hetkel tahetakse selle eest 20 eurot.

5. Gran Turismo Sport

PlayStation 4 esimene ja väga hea kihutamissimulaator, kuhu tuli juurde ka üksikmäng. Hetkel poes saadaval 14 euro eest.

6. Grand Theft Auto V

Ilmselt mäng, mis tutvustamist ei vaja, aga samamoodi pole see vajanud allahindlusi. Minu teada veel kunagi 20 euro juures olnud.

7. Uncharted: The Lost Legacy

“Unchartedi” seiklusmärulisarja kõrvalugu, mis on lühem ja kompaktsem, aga ikkagi peaaegu sama terav ja hea. Hind praegu 20 eurot.

8. Gravity Rush 2

Avatud maailma mäng anime-stiilis mäng, mis paneb sind gravitatsiooni eirama ja keerab kõik pea peale. Sõna otseses mõttes. 15 euro eest!

9. Cities: Skylines – PlayStation 4 Edition

Meie põhjanaabrite tehtud väga hea linnaehitamissimulaator on mängitav ka PlayStation 4 peal. 20 euro eest.

10. Burnout Paradise Remastered

Alles hiljuti välja tulnud hullumeelse kihutamismängu uusversioon, mis enam ei maksa 40 eurot, vaid ainult 15.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.