Mängud

3 olulist asja, mida “Fortnite’i” uuel kaardil mängides silmas pidada

"Fortnite'is" kala püüdmine ei ole täiesti sisutühi ajaraisk.Foto: Epic Games

Rubriiki toetab

Pärast eriti efektset PR-trikki on “Fortnite” tagasi ja muutuseid on palju. Peale uue kaardi on mängu lisatud ka mitmeid värskeid mehaanikaid, mis sisseharjunud mänguviisile kaikaid kodaratesse loobivad.

All toome välja kolm olulist asja, mida uuendatud “Fortnite’i” mängides silmas pidada, et väärtuslikud võidud natukene lihtsamini sülle kukuksid.

Medalid mängivad nüüd “Fortnite’is” keskset rolli.Foto: kuvatõmmis

Kuidas medalid töötavad?

Vanas “Fortnite’is” pidi lisaks kogemuspunktidele koguma ka lahingutähti, et uusi kostüüme ja muud ilusat lahti lukustada. Nüüd on lahingutähed kadunud ja koguda tuleb vaid kogemuspunkte ja neid jagatakse heldelt.

Punkte saab pea iga tegevuse eest ja teade sellest kuvatakse ka kohe ekraanile. Lisapunktide teenimiseks ei ole enam päevaseid ülesandeid, vaid kokku peab koguma kümme medalit. Alguses tundub see pisut segane, kuid tegelikult on nii lihtsam punkte teenida.

Medaleid on kolme erinevat tüüpi ja nende saamiseks tuleb teha järgnevaid tegevusi:

Kogujamedal – kogu kokku rohkem kui kolm kirstu, taevast alla visatud kasti või laamat.

Ellujääja medal – lõpeta vähemalt esiviiekümne seas.

Lahingumedal – alista vähemalt üks vastane.

Kui sa ei ole kõige täpsema sihikuga mängija, siis nüüd on võimalik korralik punktisaak kokku koguda ka ennast peites või kirste otsides.

Relvade tuunimine muudab võidušansid kordades paremaks.Foto: kuvatõmmis

Kogu ehitusvahendeid

Suur hulk “Fortnite’i” mängijatest ei pööra ehitamisele suuremat tähelepanu ja selle tõttu ei tegeleta ka materjalide kogumisega.

Uue lahendusena on nüüd mängus tööpingid, kus saab oma relvi modifitseerida ja efektiivsemaks muuta. See nõuab aga mitmesuguseid materjale. Iga ettejuhtuva ehitise pilbasteks peksmine on nüüd oluliselt mõttekam kui varem.

Kalastamine ei ole pelgalt suvaline ajaviide, vaid mängijale kasulik tegevus.Foto: kuvatõmmis

Kalastamine päästab elu

Uuel kaardil on rohkelt veekogusid ja kui oled leidnud õngeridva, siis on võimalik vee ääres ka kalastada.

Nagu ka päriselus on ka virtuaalse kalapüügi saak ootamatu. Sügavustest on võimalik välja õngitseda näiteks laskemoona, kuid ka kalu. mille söömine annab elu- või kilbipunkte.

Juhul, kui vees on näha kalaparve, siis see tähendab, et veest on võimalik välja sikutada ka relvi. Olukorras, kus laskemoon ja elud hakkavad kokku kuivama on õngeridva välja võtmine mõistlik mõte.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.