Mängud

4 arvutimängu, mida saad praegu mängida täiesti tasuta

Fotod: Behaviour Interactive/Headup Games/Dreadbit

Rubriiki toetab

Hetkel on võimalik tasuta mängida nelja erinevat arvutimängu, mille eest peaksid muidu raha välja käima. Kahte mängu saad mõnda aega tasuta proovida, ülejäänud kaks saad endale tasuta päriseks.

Steami vahendusel on võimalik nädalavahetusel tasuta proovida verist mitmikmängu “Dead by Daylight”. Üks mängija kehastab brutaalset mõrvarit, kes peab otsa peale tegema neljale teisele tegelasele, keda kehastavad samuti mängijad. Neliku ülesanne on tapja eest pakku pääseda enne kui too nad kätte saab.

Võib ju arvata, et üksi nelja mängija vastu saada on võimatu, kuid tapja käsutuses on hulk erinevaid võimsaid relvi ja oskuseid, mis tema töö kergemaks teevad. Ellujääjad seevastu peavad tegutsema koos – üksi on nad mõrvarile kerge saak, kuid jõudusid ühendades on pakku pääsemine võimalik.

Epic Games Store annab kõigile soovijatele tasuta ära ontliku mõistatusmängu “Brige Constructor: The Walking Dead”. Tegu on veidra hübriidiga tuntud mõistatusmängus”Bridge Constructor” ja populaarsest teleseriaalist “The Walking Dead”.

Mängija ülesandeks on ehitada sildu, et aidata üksikuid ellujääjaid ning zombisid hordide viisi hukatusse saata. Teleseriaali fännid peaksid nii mõnegi mängus kohatava tegelase kindlasti ära tundma.

Epicu mängupoest saad tasuta päriseks veel ühe mõistatusmängu. “Ironcasti” tegevus toimub 19. sajandi Suurbritannias, kus sõdimiseks kasutatakse hiiglaslikke aurupungi sugemetega mehaanilisi elukaid.

Mängija ülesanne on mõistatusi lahendades neid hiigelroboteid töökorras hoida ja masinate erinevaid süsteeme opereerida. Lubatakse, et lisaks võitlemisele pakub “Ironcast” ka huvitavat lugu mitmete ajastutruude tegelastega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.