Mängud

4 uut asja, mis “Apex Legendsi” 2. hooaja värskeks muudavad

Rubriiki toetab

Teise hooaja ettevalmistamisel on “Apex Legendsi” arendajad võtnud kuulda mängijate kriitikat ja ellu on viidud mitmeid muudatusi. Vaatame, kuidas üritatakse mängu põnevamaks muuta.

Muutused kaardil – nagu hooaja avatreilerist näha, siis kannatavad mitmed piirkonnad suurte purustuste all. Kohtades, kus olid ennem majad, on nüüd vaid vaenlaste kuulirahe eest kaitset pakkuvad varemed. Kaardile on tekkinud ka uusi ehitisi, mis annavad mängule värske hingamise.

Uus tegelane – legendide valikust leiab nüüd uue kangelase Wattsoni. Tema eriliseks oskuseks on ehitada elektrilisi piirdeid, mis kaitseb tiimikaaslasi vastaste kuulivalangute eest. 

Ülesanded – lõpuks ometi saab ka “Apex Legendsis” täita nii päeva- kui ka nädalapõhiseid ülesandeid. Nende mängusiseste eesmärkide täitmine aitab kiiremini tasemeredelil edeneda ja nii on mäng ise ka omajagu mitmekesisem.

Paremad preemiad – võrreldes eelmise hooajaga on erinevate välimust muutvate lisade kvaliteet parem ja neid on sellel hooajal ka palju rohkem.

Lisaks on mängus parandatud hulgaliselt tehnilisi vigu ning tasakaalustatud erinevate relvade omadusi. “Apex Legendsi” teine hooaeg maksab 950 mängumünti ehk natukene vähem kui 9 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.