Mängud

4 uut videomängu, mida veebruaris mängima peaksid

2. veebruaril ilmuva "Destruction AllStarsi" saavad PlayStation Plusi tellijad tasuta kätte.Foto: Sony

Rubriiki toetab

Palavalt oodatud mängudest on veebruar harjumuspäraselt tühi, kuid kui sul on kodus Nintendo Switch või tutikas PlayStation 5, siis on sul põhjust edasi lugeda küll.

Alt leiad neli uhiuut veebruaris ilmuvat videomängu, mille võiksid esimesel võimalusel oma huviorbiidile lennutada.

4. Little Nightmares 2

Kas sulle meeldivad vanad Tim Burtoni filmid? Siis tõenäoliselt meeldib sulle ka “Little Nightmares”. Tegu on külgvaates kõheda mõistatus-platvormimänguga, milles salapärane peategelane Mono peab päästma telerite ette vangistatud linna elanikkonna õela kurjami käest, kes on inimesed telesignaale kasutades ekraanide ette aheldanud.

Teekond ei ole rahulik ja linna hullunud elanikud annavad endast kõik, et Mono peatada. Muide, soovitame soojalt ka suurepärast esimest “Little Nightmare’i”, kas või juba seetõttu, et selle mängu peategelasel Sixil on ka teises osas oluline roll.

“Little Nightmares 2” ilmub 11. veebruaril arvutile, Switchile ning uue ja vanema põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolidele. Esimene “Little Nightmares” on saadaval ka Xbox Game Pass mänguteenuses.

3. Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

Nintendo jätkab ka sel aastal vanadele Mario mängudele uue elu sissepuhumise lainel. “Super Mario 3D World” ilmus esmakordselt Wii U mängukonsoolile kaugel 2013. aastal. Toona müüs mäng üsna hästi, seega miks mitte seda uuele ringile saata?

Switchile ilmuv moderniseeritud versioon saab graafilise uuenduse, amiibode toe ja veidi sisulisi parandusi, kuid kirsiks tordil on siin “Bowser’s Fury”, täiesti uus Mario mäng, mille saad laiendusena “3D Worldi” ostuga kaasa. Erinevalt baasmängust toimub “Bowser’s Fury” tegevus avatud maailmas ning seda saab mängida ka koos sõbraga kahekesi.

“Super Mario 3D World + Bowser’s Fury” ilmub 12. veebruaril ainult Nintendo Switchile.

2. The Nioh Collection

Kui oled üks neist õnnelikest, kellel on õnnestunud hankida PlayStation 5, siis veebruaris saad oma tutikal konsoolil uusi mänge nautida. “The Nioh Collection” ilmub eksklusiivselt PlayStation 5 peale ja moderniseerib uue põlvkonna tarvis ränkrasked seiklusmängud “Nioh” ja “Nioh 2”.

Nende mängude keskmes on 17. sajandi Jaapanis seiklev Iiri meremees William Adams, kes põhineb reaalsel ajaloolisel tegelasel – Adamsist sai teadaolevalt ainus läänemaailmast pärit samurai. Kui sulle meeldivad sellised mängud nagu “Dark Souls” või “Bloodborne”, siis on “The Nioh Collection” tõenäoliselt sulle paras.

“The Nioh Collection” ilmub 5. veebruaril PlayStation 5 peale.

1. Destruction AllStars

“Destruction AllStars” on pärast mullu koos PlayStation 5-ga saabunud eksklusiivsete mängude esimene ainult Sony uuele konsoolile ilmuv teos. Tegu on kiire ja kaootilise mitmikmänguga, milles 16 mängijat üritavad teineteist üle võlli tuunitud autodega pilbasteks rammida.

Asja teeb unikaalseks see, et kui su auto hävineb, siis mäng ei ole veel läbi. Autost väljas olles on võimalik erinevaid võimeid kasutades edasi võidelda ja isegi vastaste masinaid üle võtta. 

“Destruction AllStars” ilmub 2. veebruaril PlayStation 5 peale. PlayStation Plus mänguteenuse tellijad saavad selle kätta lisatasuta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.