Mängud

Aasta veidraim mäng on selgunud: “Goat of Duty” on nagu “Call of Duty”, aga relvastatud kitsedega!

Parim sõrg võitkuFoto: Gaming Trend forum

Kes meist ei oleks “Call of Duty’t” mängides mõelnud, et inimsõdurite asemel võiksid lahinguväljal üksteist sõelapõhjaks kõmmutada hoopis taluloomad? Seda liiga pikalt tühjana seisnud nišši asub peagi täitma uhiuus tulistamismäng “Goat of Duty”!

“Goat of Duty” on kuni kümnele mängijale mõeldud tulistamismäng, milles futuristlikke robotkostüüme kanvad kitsed üritavad üksteist mättasse lüüa. Mängu Steami lehel lubatakse tempokat vanakooli märulit, hulgaliselt veidraid kostüüme ja muidugi kitsi. Nii palju kitsi!

Mängu loojad ei ole isegi üritanud välja mõelda põhjendust sellele, miks mehhaniseeritud loomad üksteist raketiheitjatega taga ajavad.

“Okei, me tunnistame, et mingit lugu ei ole,” kirjutatakse mängu Steami lehel. “Sa oled kits, kes on hambuni (noh, sarvedeni) relvastatud. Teised kitsed üritavad sind maha lüüa. Nii lihtne see ongi!”

Soovijatel on võimalik “Goat of Duty’t” peagi ka ise proovida. Mängu suletud beetatest algab 9. mail ja kestab kuni 13. maini. Lubatakse, et beetas saab proovida kolme erinevat kaarti viite erinevat kitsekostüümi. Kõik, kes soovivad osaleda, on oodatud ennast registreerima mängu Discordi kanalis.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.