Mängud

Aitame: Kuidas “Apex Legendsis” kiirelt kõrgemale tasemele tõusta?

Kaaslase ravimine teenib mängijale 50 kogemuspunkti.Foto: Respawn Entertainment

Rubriiki toetab

“Apex Legendsis” on kõrgemale tasemele jõudmisel tähtsal kohal hea varustus ja mängus teenitud kogemuspunktide hulk (XP). Kusjuures kogemuspunktide kogumisel on kandvam roll mängus elus püsitud ajal kui vastastaste kõrvaldamisel.

Matšide võitmine annab küll tugevat punktilisa, kuid ka ühtegi lasku tegemata on võimalik saada päris korralik ports kogemuspunkte. Siin on selgitus millised tegevused kui palju kogemuspunkte annavad.

Mille eest ja kui palju XP-d jagatakse?

Mängusisesed saavutused toovad “Apex Legendsis” kaasa erineval hulgal kogemuspunkte. Alloleva nimekirja põhjal saad näha, mida peab tegema, et kiiresti uutele tasemetele tõusta.

Mängus elus püsitud aeg – 1 sekund/3XP

Vastase kõrvaldamine  – 50XP

Vastase vigastamine – 1 vigastuspunkt / 0.25XP

Matši võit – 900XP

TOP 3 lõpetamine – 300XP

Kaaslase ravimine – 50XP

Kaaslase elustamine – 200XP

Tšempioni kõrvaldamine – 500XP

Liidri kõrvaldamine – 50XP

Tšempion võistkonna kõrvaldamine – 500XP

Nagu näha, siis enese varjamine ja hiilimine on kogemuspunktide kogumiseks täiesti mõistlik mängutaktika. 17 sekundit mängimist on võrdne ühe vastase kõrvaldamisega ja elus püsimine on “Apex Legendsis” kindlasti lihtsam kui vastase mättasse löömine.

Varustus tekib kaardile juhuslikult, kuid siiski on olemas kohad, kust võib leida keskmise või kõrgema taseme kraami sagedamini. Siin on kaart, kuhu on märgitud, millistest kohtadest mis taseme varustust leida võib.

Kas tead juba, kuidas lukustada lahti “Apex Legendsi” kaks esialgu kättesaamatut tegelast? Kui ei, siis saame ka sellega aidata.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.