Mängud

Aitame: kuidas ja kus kohas saab “Fortnite’is” langenud sõpru uuesti ellu äratada?

Selliste minibusside juures saad nüüd langenud kaaslasi mängu tagasi tuua.Foto: Epic Games

Täna saabub “Fortnite’i” uuendus 8.30, millega muuseas lisatakse mängu ka “Apex Legendsist” üle tõstetud funktsioon langenud mängijaid uuesti ellu äratada.

Kaaslasi saab mängu tagasi tuua kindlates kohtades parkivate minibusside ehk reboot vanide juures. Neid on kaardil kokku 19 tükki ja need asuvad järgmistes kohtades:

Sõprade lahingusse tagasi toomiseks mine nendesse kohtadesse.Foto: Remizji ja 7damage_

Kuidas kaaslaste tagasi toomine töötab?

Mängijad, kes soovivad sõpru ellu äratada, peavad langenud kaaslaste kehadelt 90 sekundi jooksul pärast “surma saamist” kokku koguma reboot cardid. Kui meeskonnakaaslaste kaardid on üles korjatud, tuleb minna lähima reboot vani juurde ja sellele sõprade kaardid “sisse sööta”. Kaardi masinasse sisestamine võtab aega 10 sekundit.

See toob langenud kaaslased mängu tagasi, kuid annab ka teistele mängijatele selgelt märku, et vastavat reboot vani on kasutatud. Lahingusse naasnud kaaslased saavad kaasa common taseme püstoli, 36 kuuli ja 100 puitu.

Pärast reboot vaniga sõprade lahingusse tagasi toomist ei ole seda mõnda aega võimalik kasutada, kuna buss peab 2 minutit “laadima”. Nii üritatakse vältida olukorda, kus mängijaid tuuakse lõputult tagasi ja matšid venivad väga pikaks.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.