Mängud

Alates tänasest saad tasuta mängida eelmise aasta ühte oodatumat videomängu

Foto: Ubisoft

Rubriiki toetab

Kõigil huvilistel on alates 25. märtsist kuni 28. märtsini võimalik tasuta mängida 2020. aasta ühte suurimat videomängu “Watch Dogs: Legion”.

“Legion” on tasuta saadaval arvuti ning PlayStationi ja Xboxi konsoolide kasutajatele. Arvutiversiooni leiad arendaja Ubisofti kodulehelt või Epic Games Store’ist, konsooliversioonid asuvad PlayStationi ja Xboxi e-poodides. Mäng peaks kõigile tasuta saadavaks muutuma Eesti aja järgi kell 18.

“Watch Dogs: Legion” on seiklusmärul, mille tegevus toimub lähituleviku Londonis, kus linlaste elu kontrollib uus kõikehõlmav turvasüsteem. Mängija kehastub häkkeriks, kelle eesmärk turvafirma vastu mässu tõsta ja nende mõjuvõimu kahandada.

“Legioni” tõstab konkurentsist esile võimalus mängida absoluutselt kõigi virtuaalsete inimestena, keda sa Londoni tänavatel näed. Kindlat peategelast ei eksisteeri, oluline on üles ehitada vastupanuliikumine, mis hõlmaks erinevate oskuste ja omadustega inimesi.

Kõik need erinevad londonlased tulevad tugevuste ja nõrkustega. Palgamõrvaril võib olla näiteks hea relv, kuid terviserikke tõttu võib ta kriitilisel hetkel sussid püsti visata. Arst pääseb vabamalt sisse haiglatesse ja meditsiiniasutustesse, kuid tema relvaarsenal võib olla piiratud. Personaaltreeneril on rohkem rammu, kuid ta ei pruugi olla kõige edukam häkker.

Erinevate tegelastena mängimine loob olukorra, kus ülesannetele on võimalik läheneda unikaalselt. Variatsioone on muljetmavaldavalt palju, kuid see on miinuseks neile, kes otsivad tugevaid tegelasi ja head narratiivi: kui mängida saab kõigina, siis ei keskendu lugu tegelikult mitte kellelegi. Aga Londonis ringi mürgeldada ning kõiki ja kõike häkkida on ikka üsna lõbus.

Lisaks “Legioni” üksikmängule on võimalik proovida ka uut mitmikmängulaadi, mis ilmus alles hiljuti. See tähendab, et saad Londonit avastama asuda koos kolme sõbraga. Kui mäng peaks hakka sulle tasuta prooviperioodi lõpuks meeldima, siis kuni esmaspäevani on see kõigil platvormidel võimsalt alla hinnatud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.