Mängud

Alates tänasest saad tasuta proovida “Halo” kaaslooja uut mängu, mis ilmus alles juunis

Proovi tasuta alles hiljuti ilmunud mängu.Foto: V1 Interactive

Alates 30. juuli õhtust on võimalik kuni 3. augustini tasuta proovida “Halo” seeria ühe kaasasutaja Marcus Lehto uusimat mängu “Disintegration”.

Tasuta saab mängida arvutil ja konsoolidel. PlayStation 4 versiooni saab tasuta alla tirida Eesti aja järgi kell 19 ja Xboxi versiooni kell 20. Arvutil saab tasuta mängida hakata kaks tundi hiljem.

Legendaarse “Halo” seeria ühe arhitekti Marcus Lehto uusim teos “Disintegration” on  tulistamismängu ja reaalajastrateegia omanäoline segu. Mäng näeb välja nagu esimese isiku vaates kõmmutamine, kuid hõljuki seljas lahinguvälja kohal lennates on mängijal võimalik anda käsklusi enda neljaliikmelisele meeskonnale.

Hõljukiga lahinguvälja kohal lennates saad ise vastaseid auguliseks kõmmutada ja oma tiimile käsklusi jagada. Foto: V1 Interactive

“Disintegration” räägib 150 aastat tulevikus toimuva loo, kus kliimamuutus on ühiskonna hävitanud. Inimesed suudavad ajutiselt enda teadvuse robotkehasse laadida, kuid asjad kisuvad hapuks siis, kui ekstremistid leiavad, et robotid on tulevik ja inimesed võiks ajalukku kaduda.

Asjaolu, et alles 16. juunil ilmunud “Disintegrationit” saab juba tasuta proovida näitab, et seni ei ole mängul läinud just kõige paremini. Arvustajad olid “Disintegrationi” vastu üsna karmid ja ka mängijanumbrid on jäänud leigeks.

Nädalavahetusel saad ise peale maksmata otsustada, kas see mäng on sinu jaoks või mitte.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.