Mängud

Amazoni kaudu võis lekkida PlayStation 5 hind ja see on oodatust palju krõbedam

PlayStation 5 võib hakata maksma oodatust tunduvalt rohkem.Foto: Push Square

Suurbritannia Amazonist võis eile põgusalt leida PlayStation 5 tootelehe, kust sai konsooli eeltellida 600 naela ehk umbes 670 euroga.

Tegemist ei olnud ametliku PlayStation 5 lehega, vaid kohatäitjaga, mis pärast ilmumist Amazonist kiiresti maha võeti. Küll aga oli võimalik lehelt PlayStation 5 eeltellida, mida väidetavalt ka tehti.

Amazoni postitatud PlayStation 5 hinnad on kõrged, kuid tõenäoliselt mitte lõplikud, kuna nii 2 TB ja 1 TB kettaruumiga järgmise PlayStationi hinnaks oli märgitud 600 naela. Üks neist konsoolidest peaks olema teisest ilmselgelt kallim.

Siiski, kui vähemalt üks müügile saabuvatest PlayStation 5 mudelitest peaks hakkama maksma peaaegu 700 eurot, siis tuleb Sony uus konsool meie spekuleeritud hinnaklassist tunduvalt kallim. Tasub meeles pidada, et Sony mainis hiljuti, et PlayStation 5 ei saa olema kõige odavam konsool.

Koos PlayStation 5 lehega ilmusid eile Amazoni ka uute nimetuks jäänud PlayStation 5 mängude lehed. Mängude pealkirju ei näidatud, küll aga tootjaid, kelleks on Koch Media, “GTA” levitaja Take-Two ja kuulu järgi arenduses oleva uue “Silent Hilli” arendaja Konami.

Kõnealuseid lekkeid ei saa võtta tõepähe, kuid nende ajastus on siiski huvitav. Täna õhtul Eesti aja järgi kell 23 toimub PlayStation 5 teemal pressiüritus, kus näidatakse Sony järgmisele konsoolile ilmuvaid mänge. Ehk annab leke aimu, et räägitakse ka PlayStation 5 hinnast?

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.