Mängud

“Anthem” on üks aasta suurim mäng, aga selle mängimine on tehtud naeruväärselt keeruliseks

"Anthemist" sotti saamiseks on vaja lausa eraldi tabelit.Foto: BioWare

Rubriiki toetab

BioWare’i netipõhine kõmmutamismäng “Anthem” ilmub 22. veebruaril, kuid olenevalt sellest, milliseid lisateenuseid tellitakse, võib olla võimalik mängu ka varem mängida.

Teose levitaja EA on ligipääsu “Anthemile” lukustanud nii mitme erineva kuumaksepõhise teenuse taha, et sellest kõigest selge pildi saamiseks on vaja omaette tabelit.

Kui oled ette tellinud “Anthemi” mistahes platvormile, siis saad ligi täna algavale mängu demole. Täismängu saad kätte 22. veebruaril, mil see ametlikult välja tuleb.

Eeltellisid “Anthemi” eriversiooni “Legion of Dawn”? Palju õnne, mitte midagi ei muutu! Saad samuti proovida täna algavat demo ja täismäng lukustub lahti 22. veebruaril.

Kui mängid Xbox One’i peal ja tellid kuupõhist EA Access teenust (3,99 eurot kuus), siis saad mängida täna algavat demo, kuid alates 15. veebruarist on sul võimalik “Anthemit” varem proovida. Prooviperioodi pikkus on 10 tundi, selle täitumisel lukustub mäng uuesti kinni ja edasi saab minna siis, kui teos ametlikult välja tuleb.

Arvutil mängijatele, kes maksavad Origin Access teenuse eest samuti 3,99 eurot kuus, kehtivad samad reeglid, mis EA Accessi klientidele. Kui tellid aga Origin Access Premiere teenust hinnaga 14,99 eurot kuus, siis saad mängida täna algavat demo ja 15. veebruaril lukustub Sinu jaoks lahti terve mäng. 10-tunnine piirang selle teenuse puhul ei kehti.

See kõik on nii ebavajalikult keeruline ja mitmekihiline, et võtab pea ringi käima. On kummastav, et netipõhine mäng, mille edu sõltub sellest, kui palju inimesi seda korraga mängib lahterdab mängijaskonna piiratud ligipääsuga gruppideks. Väljalaskel see “Anthemile” hästi mõjuda ei saa.

Ühesõnaga, mida rohkem maksad, seda varem saad hakata “Anthemit” mängima. EA on ka varasemalt taolist strateegiat kasutanud, seega ei peaks selline käitumine tulema üllatusena.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.