Mängud

“Apex Legends” hakkas tehnilise vea tõttu karistama tiimikaaslasi hülgavaid mängijaid

Meeskonnamängus on tiimi hülgajate korrale kutsumine igati loogiline.Foto: Dexerto

Battle Royale mängu “Apex Legends” eelmisel nädalal ilmunud uuendusega 1.1 lisati mängu kogemata veel arenduses olev funktsioon, mis karistab mängijaid, kes lahkuvad matšidest liiga vara.

Pärast uuenduse ilmumist pandi tähele, et mängijad, kes lahkusid matšist poole mängu pealt kolm korda järjest, pidid karistuseks 5 minutit ootama, et edasi mängida. Kui järgmisest mängust uuesti vara lahkuti, saadi tasuks uus karistusperiood, mis seekord kestis 10 minutit.

Veel täheldasid mängijad, et karistusaega sai teenida ka surma saades mängust lahkumisel enne seda, kui aeg, mille jooksul kaaslased sind elustada saavad, nulli jookseb.

“Apexi” arendajate sõnul tuli karistusfunktsioon uuendusega kaasa kogemata ja nüüdseks on see mängust eemaldatud. Väidetavalt tegeleb arenudsstuudio Respawn Entertainment veel karistusmehaanika peenhäälestamisega ja see avaldatakse millalgi tulevikus.

“Apex Legendsi” jaoks on liialt vara mängust lahkujatega tegelemine oluline. Kui tiimimängus üks või isegi kaks meeskonnakaaslast äkki ära langevad, kahanevad tiimi väljavaated võita pea olematuks.

Uuenduses 1.1 oli tehnilist praaki üllatavalt palju. Serveriprobleemide tõttu jäi paljudele mängijatele mulje, et kõik nende raske vaevaga teenitud saavutused on kaduma läinud. Õnneks midagi nii hullu siiski ei juhtunud.

Mängu arendajad on asunud võitlema ka sohitegijatega ja teevad seda väga edukalt. Reeglite rikkujad ei suuda aru saada, kuidas mängu häkkimisvastased meetmed töötavad ja sohitegijate kontosid bännitakse arvukalt.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.