Mängud

“Apex Legends” kasvab metsiku kiirusega ja tuleb mobiilidele

Veel ei ole teada, millal mobiiliversioon ilmub.Foto: Dexerto

Rubriiki toetab

Electronic Artsi (EA) finantsaruandest selgub, et Battle Royale mäng “Apex Legends” on olnud suur hitt ning mäng plaanitakse tuua ka mobiilidele.

Aruandes tuuakse välja, et “Apex Legends” on firma kõige kiiremini kasvava frantsiis eales. Lisaks mobiiliversiooni arendamisele plaanitakse mäng peagi välja lasta ka hiiglaslikul Hiina turul, mis mängijanumbrid kindlasti uutesse kõrgustesse tõstab.

Otsus “Apex Legends” mobiilidele tuua on igati loogiline, eriti siis, kui plaanitakse siseneda Aasia turgudele, kus mobiilimängud on ülipopulaarsed. Konkurentidel “Fortnite’il” ja “PUBGil” on juba enda mobiiliversioonid olemas ning EA ei soovi kindlasti “Apex Legends” nende mängude varju jääks.

Tundub, et “Apex Legendsi” populaarsuse langus voogedastusplatvormil Twitch ei kandu üle mängijanumbritesse. Kui väidetavalt on huvi kadu mängu vastu olnud nii mastaapne, et “Apex Legendsi” rahastajad on muutunud murelikuks, siis EA finantsaruanne seda ei kinnita. Väidetavalt kasvab mäng kiiresti ja areng on tempokas.

Veel ei ole teada, millal “Apex Legendsi” mobiiliversioon ilmub.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.