Mängud

“Apex Legends” teenis esimese kuuga rohkem raha kui “Fortnite” sama ajaga

"Apex Legens" teenis esimesel kuul rohkem kui "Fortnite". Foto: GameLord

Battle Royale mäng “Apex Legends” teenis esimese kuuga 92 miljonit dollarit, mis teeb sellest edukaima avakuuga tasuta mängu läbi aegade. Ka “Fortnite Battle Royale” ei suutnud esimesel kuul nii palju raha kokku riisuda.

Kuigi “Apex” teenis esimesel kuul rohkem kui “Fortnite”, teenis viimane siiski veebruaris suurema hulga raha. Konsoolidel veebruaris enimteeninud mängude edetabelis on “Apex” kolmandal ja “Fortnite” teisel kohal. Arvutil hoiavad mängud vastavalt kuuendat ja viiendat positsiooni.

Mis pagana asi on “Dungeon Fighter Online”!?Foto: Superdata

Lisaks kvaliteetsele mängupildile aitas “Apexi” edule kaasa uudsus ja hiljuti välja tulnud esimene Battle Pass. Siiski, “Fortnite” on saadaval olnud pikemalt ja seda mängib suurem hulk inimesi, mistõttu on seda mängu rahaliselt keeruline üle lüüa.

Huvitava detailina jääb silma ka “Anthem”, mis asub konsoolide edetabelis kolmandal kohal. Olenemata asjaolust, et “Anthemi” väljalase on olnud enam kui konarlik, on mäng suutnud korralikult raha teenida. Teisalt, arvutimängude edetabelis ei mahu “Anthem” isegi esikümnesse.

Saab spekuleerida, et märtsi numbrid hakkavad välja nägema mõneti teistsugused. “Anthem” on 60-eurose hinnasildiga mäng, mille uudsuse aura hakkab kaduma. Lisaks ei mõju mängu jätkuvale müügiedule hästi ka pidevad lood tehnilisest praagist. “Apex Legends” see-eest on tasuta mäng, mida uuendatakse pidevalt ja mis sai äsja esimese Battle Passi. Seega poleks üllatav kui “Apex” märtis “Anthemi” üle müüks.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.