Mängud

Arvutil on nüüd hea hinnaga saadaval üks parimaid “Halo” mänge, mis eales loodud

"Halo 3: ODST" on fännide seas kõrges hinnas.Foto: Bungie/Microsoft

Rubriiki toetab

Steamist saab nüüd osta kõrgelt hinnatud tulistamismägu “Halo 3: ODST”, mida paljud peavad “Halo” seeria üheks parimaks mänguks.

Kirsiks tordil on asjaolu, et “ODST” maksab Steamis vaid 5 eurot. Selle summa eest saad endale ühe tõsiselt vinge üksikmängija kampaania ja kaasahaarava mitmikmängulaadi “Firefight”.

Tasub meeles pidada, et “ODST” on “Halo 3” baasmängu lisa, mis tähendab, et selle kasutamiseks on vajalik “Halo 3” olemasolu. Kui sul seda veel ei ole, siis Steamis maksab “Halo 3” 10 eurot. Kui oled valmis välja käima veidi rohkem raha, siis 40 euro eest saad endale “Master Chief Collectioni”, mis sisaldab lisaks “ODST-le” ja “Halo 3-le” ka esimest ja teist “Halot” ning “Halo Reachi”.

Kuigi “Halo 3: ODST” ei ole eraldiseisev “Halo” mäng, siis paljud fännid peavad selle tegelasi, relvi, mängupilti ja lugu “Halo” seeria tippmargiks. Arvutil on “ODST-le” lisatud ka mitmeid kaasaegseid uuendusi – mäng jookseb 4K resolutsioonil 60 kaadrit sekundis ning olemas on laiekraani tugi.

Koos “ODST-ga” saad kaasa ka mitmikmängulaadi “Firefight”, kus kuni neli mängijat peavad vastu seisma aina tugevamate vastaste lainetele. Mängida saab niig “ODST-st” kui ka teistest “Halo” mängudest tuntud kaartidel mitmesuguste relvade, võimete ja ka sõidukitega.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.