Mängud

Asi ametlik: “Metal Gear Solidi” looja järgmine mäng ilmub veel sellel aastal

Hideo Kojima uusimat mängu mängime veel sel aastal.Foto: Medium

Rubriiki toetab

Legendaarse “Metal Gear Solidi” seeria looja Hideo Kojima järgmine mäng “Death Stranding” ilmub 8. novembril. Kui varem kardeti, et “Death Strandingut” peab ootama veel kaua ja ehk ilmub see koos PlayStation 5 konsooliga, siis nüüd teame, et nendel hirmudel alust ei ole.

Äsja PlayStationi Twitchi kanalil toimunud striimis näidati uhiuut “Death Strandingu” mängupilti, kuigi jätkuvalt jääb üsna segaseks, millise mänguga saab tegu olema. Näib, et juhtunud mingi kummaline apokalüptiline sündmus, millega “Elavatest surnutest” tuntud Norman Reeduse kehastatud peategelane Sam tegelema peab.

Mängija saab kasutada mitmeid erinevaid esemeid. Striimis kasutati redelit kaljunukkide ületamiseks ja köit kuristikku laskumiseks. Näidati ka käsivõitlust ning kummalisel kombel reisis Sam ühel hetkel ka ajas tagasi Esimese maailmasõja lahingumöllu.

Nagu Kojima puhul kombeks, tekitas uus video taaskord rohkem küsimusi kui vastuseid. Üks on aga kindel: “Death Stranding” ilmub käesoleva aasta 8. novembril PlayStation 4 konsoolile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.