Mängud

Äsja lekkinud “Crysise” ilusam versioon lükati juba edasi, kuna see on fännide arvates liiga kole

"Crysis Remasteredi" esimene treiler sai internetis korralikult vastu päid ja jalgu.Foto: Crytek

Eile lekkinud tulistamismängu “Crysis” uusversiooni “Crysis Remastered” treiler näeb fännide arvates välja nii kehv, et arendajad otsustasid negatiivse vastukaja tõttu mängu edasi lükata.

2007. aastal ilmunud “Crysis” oli adekvaatne tulistamismäng, mis paistis toona eelkõige silma eriti kauni graafikaga. Pildiilu poolest jäi “Crysis” aastateks märgiliseks teoseks, milleni ei küündinud ka mitmed uuemad mängud.

Kuigi “Crysis Remastered” peaks olema algse mängu graafiliselt kaunim teisik, siis paljude arvates näeb “Crysise” uusversioon välja üllatavalt halb. On isegi väidetud, et “Remastered” näeb välja kehvem kui 13 aasta eest ilmunud esialgne “Crysis”.

Fännide pahameele tõttu on mängu arendaja Crytek otsustanud “Crysis Remasteredi” ilmumiskuupäeva paari nädala võrra edasi lükata. Väidetavalt kasutatakse lisanduvaid nädalaid selleks, et mäng graafiliselt kaunimaks muuta, kuid on raske ette kujutada, et “Crysis Remastered” suudetakse tõepoolest tuua vastavusse 2020. aasta graafiliste standarditega.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.