Mängud

Avalikustati esimene mäng, mis ilmub PlayStation 5 uuele VR-seadmele

Foto: Vankrupt Games

Rubriiki toetab

PlayStation 5 hiljuti avalikustatud uue VR-seadme esimeseks mänguks saab tulistamismäng “Pavlov Shack”.

“Pavlov Shack” on sõjateemaline mitmikmäng, mille esimene versioon ilmus arvutile 2017. aastal, kuid arendajate sõnul on uus versioon varasemast mitmel moel erinev. Praegu saadaval oleval PlayStationi VR-seadmele see ei ilmu, kuna arendajate sõnul ei ole PSVR-i pildikvaliteet mängu jaoks piisav.

Lisaks PlayStation 5 VR-seadmele saab “Pavlov Shacki” mängida arvutil ning PlayStationi versiooni saab olema võimalik Oculusega ristvõrgus mängida.

Erinevalt praegusest PlayStation VR-seadmest, millega tuleb kaasa korralik juhtmete pundar, ühildub järgmine virtuaalreaalsusseade PlayStation 5 konsooliga vaid ühe juhtmega. Lisaks sellele lubas Sony ka paremat resolutsiooni, edasiarendatud jälgimistehnoloogiaga sensoreid ja laiemat vaatevälja.

Järgmise PlayStationi VR-seadme jaoks luuakse ka uhiuued puldid, mis vahetavad välju praegu VR-iga kasutatavad Move mängupuldid. Sony avalikustas hiljuti uutest pultidest esimesed fotod ja kinnitas, et puldid võtavad üle omadusi PlayStation 5 DualSense puldilt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.