Mängud

Battle Royale mängu “Apex Legendsi” populaarsus kukub nii kiirelt, et rahastajad muutuvad murelikuks

"Apex Legendsi" tulevik tundub tume.Foto: Respawn Entertainment

Veebruaris ilmunud Battle Royale mäng “Apex Legends” meelitas esialgu voogedastusplatvormil Twitch kohale üle 40 miljoni vaataja, kuid nüüd on raskuski ka 10 miljoni piiri ületamisega. Väidetavalt on nii ulatuslik populaarsuse kadu investorid murelikuks teinud.

Kuulu järgi soovitavad majandusanalüütikud mitte osta “Apex Legendsi” levitaja Electronic Artsi aktsiaid. Finantsettevõte WY Capitali esindaja kutsus “Apexit” ka “ülehinnatud mänguks”, kuid tõdes ka, et teose väärtust on keeruline täpselt määrata, kuna näiteks “Fortnite” on loodud erafirma poolt, kuid “Apexi” Electronic Arts on avalik börsiettevõte.

Uusima info kohaselt mängib “Apexit” jätkuvalt vaid kaks kümnest suurimast striimijast. Hoolimata sellest, et “Apex Legendsit” kutsuti veel mõne aja eest “Fortnite’i” tapjaks, on “Fortnite’i” vaatajanumbrid regulaarselt kõrgemad.

Electronic Artsi jaoks on kahtlemata tegu keerulise olukorraga. Stuudio poolt rahastatud “Battlefiled V” ja “Anthem” on müünud oodatust halvemini ning loodeti, et “Apex Legendsi” edukäik suudab aktsia hinda kergitada. Nii paraku läinud ei ole.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.