Mängud

Bethesdal on juba plaanid Fallout 5 jaoks

Fallout 5Foto: Gamerant

Rubriiki toetab

Kolm aastat on möödunud viimase Fallout mängu väljatulekust ning kuna Starfield tuleb järgmise aasta jooksul ning Elder Scrolls 6 järgmise paari aasta jooksul, on portaali Gamerant sõnul vaja veel pikalt oodata uut Fallouti. Sellest hoolimata andis Bethesda tootmise tegevjuht Todd Howard teada, et neil on juba plaan paigas, kuhu frantsiis edasi liigub.

Howardiga tegi IGN hiljuti Skyrimi 10. sünnipäevast intervjuu ja selle käigus päriti temalt ka uue Fallout’i kohta. IGN tahtis teada, kas Bethesda on mõelnud mängu arendamise anda üle mõnele teisele mängustuudiole, samal ajal kui nende käed-jalad nii tööd täis on.

Selle peale ütles Howard, et Fallouti frantsiis on osa nende DNA-st ning kuigi nad on varasemalt teinud koostööd teiste stuudiotega, jäi mulje, et nad eelistaksid ise mängu välja arendada. Kuid ta lisas, et ei saa täpselt rääkida, mis toimuma hakkab.

Howard ütles veel, et neil on mängust olemas onepager ehk esialgne kondikava investoritele, kus on kirjas mängu esialgne kulg ning mehaanika.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.