Mängud

“CS:GO” sai olulise uuenduse, mis muudab ropendavate mängijate elu raskemaks

Valve väidab, et mängijatel põhjust muretsemiseks ei ole.Foto: Valve

“CS:GO” peaks nüüd olema varasemaga võrreldes oluliselt roppustevabam. Mängu lisati süsteem, mis vaigistab automaatselt need mängijad, kelle peale teised kõige enam kaebavad.

“CS:GO” on tiimimäng ja meeskonnakaaslaste omavaheline suhtlus on seega oluline. Paraku on sageli võimalik kokku sattuda mitte just kõige viisakamate mängijatega, kes teiste lõbu rikuvad. Nüüd proovib “CS:GO” arendaja Valve aga uut lahendust – uus süsteem vaigistab automaatselt need mängijad, kes saavad teistelt kõige enam kaebusi.

Vaigistatakse need mängijad, kes saavad teistest “märkimisväärselt rohkem” kaebusi, kuigi ei täpsustatud, mida see spetsiifilisemalt tähendab. Teistele mängijatele jääb siiski võimalus vaigistatud mängijale tema hääl tagasi anda, kuid seda peavad tegema kõik sätetest individuaalselt.

Selleks, et uut süsteemi ei hakataks ära kasutama, ei anta kõigi mängijate häältele sama suurt kaalu. Kui sa liialt sageli teiste peale kaebad, siis on sinu häälel vähem kaalu kui selektiivsemalt kaebaval mängijal. Aktiivsemate mängijate hääled on mõjukamad kui passiivsemate mängijate omad.

Oluline ka ka see, et vaigistatud mängijatel on võimalik õigus suhelda mängides tagasi teenida. Vaigistatu peab teenima piisaval hulgal kogemuspunkte, et põlu alt välja saada.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.