Mängud

“Cyberpunk 2077” arendustiim on “The Witcher 3” meeskonnast pea kaks korda suurem

"Cyberpunk 2077" kuulutati välja juba 2012. aastal, kuid siiani ei ole teada, millal mäng ilmub.Foto: CD Projekt RED

Tundub, et töö Poola mängustuudio CD Projekt REDi kauaoodatud teose “Cyberpunk 2077” kallal on täies hoos. Stuudio teatas äsja, et selle mängu arendusmeeskond on hiiglasliku “The Witcher 3” loonud tiimist pea kaks korda suurem.

CD Projekt REDi aruandes mainitakse, et hetkel töötab “Cyberpunk 2077” kallal üle 400 arendaja. “The Witcher 3” stuudiosisene meeskond see-eest koosnes arendusperioodi kõige intensiivsemal perioodil umbes 240 inimesest. Väidetavalt liikus valdav osa “The Witcheri” arendajatest 2015. aastal edasi “Cyberpunki” peale ning juurde on palgatud ka hulgaliselt uusi töötajaid.

Peategelase autol saab mängus olema oluline roll.Foto: CD Projekt RED

Selle arvuga peetakse silmas neid inimesi, kes CD Projekt REDi ridades mängu arendamises aktiivselt kaasa löövad. Globaalsel areenil on “Cyberpunkiga” kindlasti seotud rohkem inimesi: “The Witcher 3” üleilmne tiim koosnes umbes 1500 inimesest ja võib eeldada, et ka “Cyberpunki” valmimisele ja ilmumisele aitavad igas maailma nurgas kaasa suur hulk erinevaid spetsialiste.

Lisaks selgub CD Projekt REDi aruandest, et “The Witcher 3” on stuudiole jätkuvalt oluline sissetulekuallikas. 2019. aasta esimeses kvartalis teenis CD Projekt kõige enam kasumit just viimase nõiduri mängu allalaetavate lisade müügi pealt.

CD Projekt RED on lubanud “Cyberpunk 2077” kohta uut infot jagada juunis toimuval E3 mängumessil. Veel ei ole teada, millal mäng ilmub.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.