Mängud

“Diablo 4” ja “Overwatch 2” avalikustati väga muljetavaldavate treileritega

"Diabo 4" tuleb, aga mitte veel niipea.Foto: Blizzard

Mängustuudio Blizzardi korraldatud üritusel BlizzCon kuulutati välja “Overwatch 2” ja “Diablo 4”. Blizzardile omaselt avalikustati uute mängude kohta ka mitu väga kaunist treilerit.

Kõigepealt “Overwatch 2”. Blizzardi juhi Jeff Kaplani sõnul võivad mängijad oodata mitut uut mängulaadi. Üks neist on näiteks Push, kus kaks tiimi peavad vastaste suunas lükkama suurt robotit. Võidab see, kes metallmehe kõige kaugemale nihutab.

Uusi ja huvitavaid mängulaade on veel ning allolev video selgitab täpsemalt, mida kujutavad endast Hero ja Story mängulaadid.

Kuid see pole veel kõik! BlizzConil näidati fännidele ka uhiuut treilerit, mis “Overwatchi” lugu edasi nihutab ja teise mängu sisse juhatab. See on muljetavaldavalt kaunis ja 8 minutit pikk.

Seda, millal “Overwatch 2” välja tuleb, ei teata veel isegi Blizzardis. Kaplani sõnul ei juhtu see veel niipea ning ta hoiatas, et pärast BlizzConi lõppu ei plaani “Overwatchi” tiim mõnda aega uut infot avaldada. Seega ootama veel peab. Küll aga kanduvad esimese “Overwatchi” kosmeetilised lisad teise mängu üle.

“Diablo 4” avalikustati veel pikema treileriga, mille lõppu jõudmiseks kulub veidi alla üheksa ja poole minuti. Videos näeme aardejahtijaid krüpti rüüstamas. Asjad kisuvad kiiva, rüüstajaid langeb nagu loogu, kuni lõpuks jääb alles vaid üks.

Sarnaselt eelmise osaga nõuab ka “Diablo 4” mängimiseks pidevat internetiühendust. Blizzard plaanib mängu jooksvalt uuendada ja korraldada regulaarselt mängusiseseid üritusi, mis nõuavad internetiühenduse olemasolu.

Mängu režissööri Luis Barriga sõnul liigub uus “Diablo” tagasi seeria tumedate juurte juurde. Lubatakse verd, saatanlikke rituaale, paganlikke sümboleid ja kõike muud sünget ja tõsist.

Lisaks ülal nähtud filmilikule treilerile avaldati “Diablo 4” kohta ka lühike mänguvideo, mis annab aimu, mida mängijad uut “Diablot” tööle pannes näevad ja teevad.

Uue “Diablo” tööle panemisega peab aga vee pikalt ootama. Ilmumiskuupäeva välja ei kuulutatud ning Barriga sõnul läheb veel kaua aega, enne kui mäng müügile jõuab.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.