Mängud

Eepiline auhind: mängustuudio tahab ühe õnneliku fänni kosmosesse lennutada

Tahad kosmoseninjaks? Aga palun!Foto: kuvatõmmis

Olenemata sellest, et tulistamismäng “Warframe” on saadaval tasuta, siis tundub, et mängu arendusstuudiol Digital Extremesil läheb enam kui hästi. Lausa nii võrratult hästi, et nad on valmis maksma ühele fännile 250 000 dollarit, et ta kosmosesse lennutada.

Auhinnaraha võitmiseks ei pea tegema midagi muud peale mängimise. Alates 6. juulist saad “Warframe’is” iga päev ühe missiooni läbimise eest linnukese kirja. Mida rohkem punkte käesoleva aasta 31. detsembriks kogud, seda suuremaks kerkivad ka võiduvõimalused. Lihtne ja loogiline.

Maarjamaa kosmosesõdalased võivad siiski jalga puhata, sest meid ilmaruumi lennutada ei soovita. Osaleda saavad mängijad USAs, Kolumbias, Kanadas, Suurbritannias ja Saksamaal.

Tasub tähele panna, et “Warframe’i” arendajad ei luba siiski kedagi kosmosesse saata. Uue aasta alguses võidab üks õnnelik mängija lihtsalt 250 000 dollarit, mille mängustuudio arvates võiks kulutada kosmosereisile. Miks? Sest “Warframe” toimub kosmoses ja stuudio hinnangul maksab just nii palju kõige odavam pilet maailmaruumi.

Nii et tegelikult ei juhtu mitte midagi, kui võitja ei kuluta veerand miljonit dollarit kosmosesse lendamiseks. Raha saab endale jätta ja sellega võib teha, mida iganes hing ihaldab. Digital Extremesile lihtsalt väga meeldiks, kui keegi ikka orbiidil ära käiks. Stuudio PR-tiimil oleks kohe käed-jalad pikemaks ajaks tööd täis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.