Eesti arvutimäng “Disco Elysium” saab suure uuenduse ja tuleb konsoolidele

Saime teada, et "Disco Elysium" tuleb veel sel aastal Switchile ja Xboxile.Foto: ZA/UM

Kodumaine mängustuudio ZA/UM teatas, et järgmisel aastal ilmub “Disco Elysium: The Final Cut”, mis lisab mängu häälnäitlemise, uusi missioone ja ilmub ja konsoolidele.

“The Final Cuti” täpne ilmumiskuupäev ei ole veel teada, kuid arvutile, Macile ning PlayStation 4 ja PlayStation 5 peale peaks see jõudma järgmise aasta märtsis. Switchi, Xbox Series X-i ja Series S-i versioonid ilmuvad veidi hiljem, alates 2021. aasta suvest.

“The Final Cut” lisab “Disco Elysiumisse” värsket sisu uute missioonide näol, kuid suurimaks uuenduseks on mängu kõigile dialoogidele häälnäitlemise lisamine. Praeguses “Disco Elysiumi” versioonis on sisseloetud repliike vähe ning mängijad peavad lugema ekraanile ilmuvat teksti.

Häälnäitlemine ei pruugi esmapilgul tunduda suure lisana, kuid “Disco Elysiumis” on tohutult dialoogi. Selle kõige salvestamine ja mängu lisamine on suur ettevõtmine, mis aitab mängijatel kahtlemata paremini mängu sisse elada.

Kui sul on “Disco Elysium” juba arvutil või Macil olemas, siis saad “The Final Cuti” uuendused kätte tasuta.

Kui sa ei ole veel “Disco Elysiumit” proovinud, siis sa võiksid sellele võimaluse anda. Tegu on tõsiselt hea videomänguga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.