Eesti arvutimängu “Disco Elysium” tegijad õrritavad uue projektiga

Hetkel näeb "Disco Elysiumi" kodulehel sellist pilti.

Eelmisel aastal ilmunud ja soojalt vastu võetud Eesti stuudio ZA/UM loodud arvutimängu “Disco Elysium” koduleht viitab, et peagi kuulutatakse välja midagi uut.

“Disco Elysiumi” koduleht on alates kolmapäevast tavapärase sisu asemel kuvanud punasel taustal hirvesarvedest ümbritsetud tähte kirjega Soon.

Veel ei ole teada, mida ZA/UM välja kuulutada kavatseb. Kuna kodulehel kuvatav sarvedega täht on mängu universumis kommunismi sümbol, siis on internetis spekuleeritud, et töös on uus mäng, mille tegevus toimub enne “Disco Elysiumi” sündmusi mängu fiktsionaalses maailmas aset leidnud kommunistliku revolutsiooni päevil.

On ka võimalik, et arendajad kavatsevad avaldada, millal “Disco Elysium” konsoolidele jõuab. Algselt räägiti, et konsooliversioon saabub 2020. aastal, kuid see tundub kuupäeva arvestades ebatõenäoline. Lisaks PlayStationi ja Xboxi versioonile on töös ka “Disco Elysiumi” Nintendo Switchi versioon.

Ööl vastu reedet jagatakse mänguauhindu The Game Awards tseremoonial, kus “Disco Elysiumil” läks eelmisel aastal väga hästi. The Game Awardsil avalikustatakse ka mitmeid suuremaid uudiseid ja mänge, seega võib-olla kuuleme “Disco Elysiumi” tulevikust just seal.

Kui sa ei ole veel “Disco Elysiumit” proovinud, siis sa võiksid sellele võimaluse anda. Tegu on tõsiselt hea videomänguga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.