Mängud

Eesti e-poes saad nüüd PlayStation 5-le teha 1-sendise sissemakse

Kui tahad teada, millal PlayStation 5 Eestis müügile tuleb, siis pead selle eest maksma ühe sendi.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Kodumaine mängude ja mängutarvikute edasimüüja konsoolid.ee lubab kohalikele PlayStation 5 huvilistele teada anda, millise hinnaga Sony järgmise põlvkonna mängukonsool müügile jõuab. Kuid miski siin ilmas ei ole tasuta – selle teavituse hinnaks on märgitud üks sent.

Alustuseks kõige olulisem: ei, sul ei ole võimalik ühe eurosendi eest PlayStation 5 eeltellida. Pakutakse võimalust tellida teavitus, mis annab sulle esimesel võimalusel teada, millal sa saad konsoolid.ee kaudu PlayStation 5 eeltellida.

Konsoolid.ee PlayStation 5 tootelehel öeldakse, et tellimuse tegemine ei kohusta kedagi reaalselt konsooli välja ostma, ja vastupidi, see ei garanteeri PlayStation 5 saadavust neile, kes ühe sendi välja käivad.

Sony toob müügile kaks erinevat PlayStation 5 mudelit.Foto: Sony

Konsoolid.ee e-poe haldaja kinnitas Diktorile, et PlayStation 5 hinna kohta info saamiseks ei ole raha välja käimine siiski vajalik. Süsteem ei lubanud hinnaks märkida ümmargust nulli ja midagi tuli lahtrisse kirjutada.

Värske info Sony uue konsooli hinna kohta tuleb kohale kõigile, kes on tellimuse vormistanud. Kui oled juba ühe sendi välja käinud, siis see on sul võimalik tagasi saada.

Siiski, kui soovid enda sendi tulevikku investeerida, siis ära seda kohe tagasi nõua. Konsoolid.ee esindaja kinnitas, et kui oled juba raha ära maksnud, siis saad neilt PlayStation 5 ostes uue konsooli kätte selle võrra odavamalt.

Me ei tea veel, kui palju PlayStation 5 maksma hakkab, kuid meie arvame, et ühest sendist tuleb hind 99,9% tõenäosusega kõrgem. Küll aga viitavad märgid sellele, et PlayStation 5 eeltellimine võidakse avada veel sellel nädalal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.