Mängud

Eesti e-sportlased põrusid Balti liiga avamängudes: oli väga palju tobedaid ja ebavajalikke vigu

Meeskond WORTEX alustas turniiri kaotusega, kuid arvatakse, et edasi läheb juba paremini. Foto: HypeTown

Eile toimusid Balti e-spordiliiga (BESL) kolmanda hooaja esimesed mängud ning võistlustulle astusid neli Eesti e-spordi meeskonda. Neist kolm lõpetasid mängupäeva kaotusega.

Turniiri avapäeva esimeses matšis läks Eesti meeskond WORTEX vastamisi Läti tiimiga Malco. Eestlased pidid selles mängus lätlastele alla vanduma seisuga 2-0.

WORTEXi mängija Markus Jan “Sickta”  Martinonis arvab, et tulemusega on raske rahul olla. “Oli väga palju tobedaid ja ebavajalikke vigu. Me ei saanud ennast käima, nii tiimina kui ka individuaalselt,” selgitab ta. “Kõige suurem murekoht oli kommunikeerimine, mis oli väga halb.”

“Siis, kui hakkasime juba ennast mingil määral kokku võtma oli juba hilja,” jätkab ta, kuid arvab siiski, et edaspidi ollakse võimelised enamaks. “Järgmisel korral peame lihtsalt rohkem rääkima ja siis mängupilt ka paraneb.”

Päeva teises mängus võtsid omavahel mõõtu kaks Eesti meeskonda, ayned ja Reversecard. Kahe kodumaise tiimi heitluses jäi lõpuks kindlalt peake meeskond ayned skooriga 2-0.

Kolmandas eile toimunud mängus oli Eesti meeskonna Lamp vastaseks Leedu võistkond Makonga. Ka see matš lõppes eestlaste jaoks kaotusega, seekord seisuga 2-1.

BESLi võistlused jätkuvad homme, mil on võistlustules üks Eesti tiim. Kell 20 astub kodumaine meeskond Lesgedi vastu Leedust pärit võistkonnale #alltheRAGE.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.