Mängud

Eestis saad juba täna Xbox Series X-i ja Series S-i väga mõistliku hinnaga eeltellida

Eestis on võimalik järgmise põlvkonna Xboxi juba eeltellida.Foto: kuvatõmmis

Microsofti uue põlvkonna mängukonsoole Xbox Series X-i ja Series S-i on võimalik kodumaise mängupoe konsoolid.ee kaudu juba praegu eeltellida.

Uutele Xboxidele ei ole külge poogitud ka kopsakat juurdehindlust. Mõlemad konsoolid on müügil hinnaga, millega Microsoft need avalikustas: Series X maksab 499 eurot, Series S-i eest peab välja käima 299 eurot.

Kuigi Microsoft on kinnitanud, et uute Xboxide eeltellimine avatakse ametlikult 22. septembril, kinnitas konsoolid.ee esindaja Diktorile, et konsoole on tõepoolest juba praegu võimalik eeltellida. Veel kinnitati, et tarned algavad 10. novembril, kuid konsoolide kogused on alguses piiratud.

Eeltellimisel tasub konsoolide piiratud kogustega kindlasti arvestada. Diktor on rääkinud ka teiste Eesti maaletoojatega, kes ei ole veel kinnitanud, millise hinnaga ja millal uued Xboxid Eestisse jõuavad. Eeltellides tasub silmas pidada, et 10. novembril sa oma uut konsooli veel kätte saada ei pruugi.

Xbox Series X ja Series S. Foto: Microsoft

Xbox Series X ja Series S ilmuvad 10. novembril. Kui soovid teada, kuidas need konsoolid erinevad ja kelle jaoks need mõeldud on, siis viska pilk peale meie põhjalikule võrdlusele.

Muide, konsoolid.ee e-poes on juba praegu võimalik teha ka PlayStation 5-le 1 sendi suurune sissemakse. Või kui raha ei ole sinu jaoks probleem, siis alates neljapäevast saad hakata eeltellima ülikalleid PlayStation 5 konsoole.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.