Mängud

Eestis saad lasta endast eriti odava hinnaga PlayStation 5 konsooliga fotosessiooni teha

Nii odavalt pildistama ei saa mitte kuskil mujal.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Mis saab siis, kui sul ei ole kõige uuemaid ja nõutumaid tehnikavidinaid, aga sa tahad jätta mulje, et tegelikult on sul need ikka olemas? Lihtne: sa tellid fotosessiooni ja lased ennast uusima tehnikaga pildistada. Ülejäänu eest kannab hoolt sotsiaalmeedia.

Päriselt ka. Eestis pakutakse võimalust lasta ennast fotografeerida PlayStation 5 mängukonsooliga. Fotosessiooni alghinnaks on kõigest 5 eurot, mis on tavalistest pildistamistest vähemalt kümme korda odavam.

Kui tahad lasta ennast pildistada Sony PlayStation 5, pead suunduma okidoki portaali. Kuulutuse postitaja lubab, et pildistada saab nii konsooli enda kui ka selle karbiga igasugustes poosides, mis ei ole erootilise iseloomuga. Pane nüüd tähele: erootilisi poose otseselt ära keelatud ei ole, kõlbmatuks tunnistatakse ainult pooside erootiline iseloom.

Profifotograafiga siiski tegu ei ole. Kui soovid, et sinu ja PlayStation 5 ühised hetked jäädvustaks asjatundja, siis lisanduva 15 euro eest kutsutakse kohale proff. Samuti ei tasu eeldada, et pildistatakse stuudios. Kuulutuses mainitakse, et see on võimalik, kuid mõistagi peab sellise luksuse kinni maksma.

Muide, lisaks Sony mängukonsoolile on hetkel sarnane kuulutus üleval ka Arvutitarga kodulehel, kus pakutakse võimalust lasta ennast fotografeerida ka RTX 3090 videokaardiga. Arvutitarga esindaja kinnitas Diktorile, et tegu on firmasisese naljaga, seega ära kohe pildistamiseks vaba aega otsima kiirusta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.