Mängud

Eestis saad praegu PlayStation 5 osta, kuid ole valmis maksma hingehinda

PlayStation 5 on kvaliteetne konsool, kuid arenguruumi veel on.

Rubriiki toetab

Kuigi Eesti poodides on kõik PlayStation 5 mängukonsoolid läbi müüdud, siis internetiavarustes on hetkel paar konsooli saadaval, kuid nende eest küsitakse väga krõbedat hinda.

Keskkonnas okidoki. ee on loo avaldamise hetkel müügis kolm PlayStation 5 konsooli. Kõige odavamat varianti pakutakse 950 euroga, mis on näiteks Elisa küsitud 550 eurost korralikult kõrgem. Kuulutuses mainitakse ka, et konsooliga on võimalik kaasa saada mäng “Demon’s Souls”, kuid siis tõuseb hind 1000 euro peale.

Hinnaredelil pügala võrra kõrgemal asuv PlayStation 5 konsool on okidoki keskkonnas müügis 1000 euroga, siin midagi juurde ei pakuta.

Kõige kallim internetis pakutav PlayStation 5, mille meie leidsime, maksab aga lausa 1200 eurot. Selle konsooliga saab kaasa ka spetsiaalselt PlayStation 5 jaoks loodud HD kaamera, mille hind jääb poodides umbes 60 euro juurde.

PlayStation 5 ilmus Eestis 19. novembril.

Üks variant on tegelikult veel. Osta.ee portaalis on hetkel enampakkumisel PlayStation 5, mille alghinnaks oli kõigest 1 euro. Praeguseks on huvilised konsooli hinna kergitanud aga juba 855 euro juurde. Oksjon lõpeb homme, seega selle masina hind võib veel tõusta.

Need hinnad võivad tunduda ulmelised, kuid võrreldes sellega, mis toimub mujal maailmas, küsitakse meil PlayStation 5 konsoolide isegi pigem vähe. Ostukeskkonnas eBay kerkivad PlayStation 5 hinnad isegi 2000 euroni.

Suuremate edasimüüjate juures ei ole Eestis 19. novembril ilmunud PlayStation 5 hetkel saadaval. Tegu on ülimalt nõutud masinaga: Elisa öömüük osutus nii populaarseks, et e-pood löödi rivist välja ja konsoolid kadusid müügilt loetud minutitega.

Diktor on saanud PlayStation 5 juba proovida. Loe meie põhjalikku arvustust, et teada saada, kas see kallis masin on sinu raha väärt. Siit näed, mis on peidus Sony uusima mängukonsooli karbis. Ja kas PlayStation 5 on tõepoolest nii hiiglaslik nagu räägitakse?

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.