Eestlase juhitud e-spordi tiimi 21 võidu pikkune jada sai ootamatu lõpu

Kas võit tuleb koju?Foto: Gamepedia

Clement “Puppey” Ivanovi juhitud “Dota 2” meeskond Team Secret oli pikalt sõiduvees – võitmatuna püsiti tervelt 21 mängu. Suurturniiril DreamLeague Session 11 eile toimunud matšis Vici Gamingu vastu pandi Secreti pikale võiduseeriale aga lõpuks punkt.

Turniiri suurfavoriit Team Secret alustas võistlust edukalt. Seisuga 2-0 suudeti alistada Keen Gaming ja sama skooriga seljatati ka Team Liquid. Siiski, eile toimunud matšis jäädi üllatuslikult alla Vici Gamingule seisuga 2-1.

Esimeses mängus suutis Team Secret ennast kehtestada ja punkti võita. Mängupilt ei olnud aga täiesti veatu ja järgmises ringis suutis Vici vastase nõrku kohti edukalt ära kasutada. Teine mäng oli ülimalt tasavägine ja kestis 43 minutit, kuid lõpks suutis Vici siiski Team Secreti seljatada.

Viigiseisus mindi vastu kolmadale raundile ja siin oli Vicil juba palju lihtsam ennast kehtestada. Jätkati Secreti strateegia nõrkadele kohtadele surve avaldamist ja lõpuks võideti matš seisuga 2-1.

Team Secret pidi seega vastu võtma esimese kaotuse alates eelmise aasta detsembrist. Vici Gaming lõpetas Secreti 21 mängu väldanud võitude seeria.

Team Secret on üks parimaid “Dota 2” meeskondi maailmas ja DreamLeague Session 11 favoriit, seega on Vici triumf kindlasti üllatav. Secreti jaoks ei ole võistlus veel läbi, sest täna ristatakse sarved Infamousiga. Matš algab kohaliku aja järgi kell 17:30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.