Mängud

Eestlaste lemmikmängus “Euro Truck Simulator 2” saad nüüd ametlikult koos sõpradega Tallinn-Tartu maanteed künda

Koos saab mängida kuni kaheksakesi.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Eestis populaarne rekasimulaator “Euro Truck Simulator 2” sai ametliku mitmikmängu toe. Nüüd saad kodust lahkumata koos sõpradega ühest Eesti (või Euroopa) otsast teise sõita.

Varasemalt on olnud võimalik “Euro Truck Simulator 2” koos kaaslastega mängida TruckersMP programmi vahendusel, kuid nüüd on mitmikmäng ametlikult osa baasmängust. Korraga saab koos virtuaalset maanteed künda kuni kaheksa mängijat, arendajate sõnul kavatsetakse tulevikus seda numbrit tõsta.

Mitmikmängulaadis nimega Convoy sünkroniseeritakse mängijate vahel liiklus- ja ilmastikuolud ning mõistagi ka mängijate kasutatavad rekad. Omavahel suhtlemiseks saavad mängijad vajutada oma reka armatuuril olevat raadionuppu, kuid mõistagi saab üksteisega rääkida ka mänguväliseid programme kasutades.

“Euro Truck Simulator 2” on aastast aastasse olnud Eesti üks suurima müügieduga arvutimänge ning mitmikmängu lisamine on kohalikele virtuaalsetele rekajuhtidele kahtlemata hea uudis. Muide, TruckersMP, läbi mille sai varasemalt koos sõpradega mängida, enam “Euro Truck Simulator 2-ga” ei tööta.

Eesti on “Euro Truck Simulator 2” laialdaselt esindatud. “Beyond the Baltic Sea” laienduses lisati mängu suuremad Eesti maanteed ja linnad, seega kohalikele on äratundmisrõõmu küllaga. Hetkel on “Euro Truck Simulator 2” võimsalt alla hinnatud ja maksab 5 eurot, odavamalt saab kätte ka Eestit sisaldava laienduse.

Muide, ametlik mitmikmängu tugi jõudis lisaks “Euro Truck Simulatorile” ka “American Truck Simulatorisse.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.