Mängud

Ehtne nõukaaja nostalgia: selles mängus saad üles ehitada enda sotsialistliku paradiisi

15.märtsil avaneb Steamis tõeline ajamasin nõukaaja minevikku. “Workers & Resources: Soviet Republic” on ehtsa plaanimajanduse ja roostetavate Ladadega reaalajas toimuv linnaehituse- ja majandamismäng, mille tegevus toimub väljamõeldud Ida-Euroopa riigis, mis võib sama hästi ka Eesti olla.

Nõukogude ajal kontrollis valitsus kõike ja nüüd pannakse mängija suure juhi ja liidri rolli kuldset kommunismi üles ehitama. Sa kontrollid kõike: majandust, ehitust, tööstust, transporti ja loomulikult inimesi. Kogu see võim on mängija käsutuses selleks, et väikesest riigist luua sotsialistlik superimpeerium.

Sellest mängust võivad sinu isa või vanaisa paremini aru saada kui sina ise. Teosele annab selle erilise nõukaaja väljanägemise Slovakkia sõltumatu mängustuudio 3dvision kunstnikutöö. Lääne-Euroopa mängijatele on see eksootika, aga meile puhas nostalgia. Kõik need masinad, maastikud ja arhitektuur on väga äratuntavad ja mõnes nukramas Eesti nurgas veel tänapäevalgi olemas.

15. märtsist alates saab proovida mängu eelversiooni. Stuudio sõnul lisatakse jooksvalt veel maju, sõidukeid ja mänguviise ning võetakse arvesse ka mängijate soove, et lõplik mäng tõeliselt mõjuv oleks.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.