Mängud

Eile Eestis müüdud PlayStation 5 konsoole leiab juba internetist krõbeda juurdehindlusega

Ära maksa PlayStation 5 eest sellist hinda.

7. juulil tõi Euronics müüki uusima partii PlayStation 5 mängukonsoole, mis hetkega läbi müüdi. Mitte just eriti üllatuslikult on täna osa neist konsoolidest jõudnud kallimalt ostu-müügi portaalidesse, kuigi juurdehindlus ei ole nii tohutu, kui mõne kuu eest.

Euronics müüb plaadimängijaga PlayStation 5 konsooli 550 euroga ning plaadimängijata masinat 450 euroga, kuid ostu-müügi portaalides nii odavalt läbi ei saa. Eile ja täna postiatud kuulutustes jääva konsoolide hinnad 600 ja 750 euro vahemikku.

Järelturul on hinnad kukkunud

Oksjonikeskkonnast Soov.ee leiame kaks konsooli, mis on müüki toodud 6. ja 7. juulil. Odavaim variant on plaadimängijata 590-eurone PlayStation 5. Rohkem pead maksma plaadimängijaga konsooli eest, mida pakutakse hetkel 650 euroga.

Portaalis okidoki.ee on eile ja täna müüki pandud samuti kaks konsooli, mõlemad plaadimängijaga. Odavam variant maksab 650 eurot, kallima eest pead välja käima 750 eurot.

Võrreldes poehindadega on juurdehindlus korralik, kuid paari kuu tagusest olukorrast valitseb täna järelturul oluliselt parem seis. Märtsi alguses pakuti ostu-müügi portaalides uhiuusi PlayStation 5 konsoole kuni 1000 euroga, selliste summadeni praegu aga hinnad ei küündi.

Jätkuvalt tasub oodata

Südasuvisel ajal on huvi mängukonsoolide vastu mõneti madalam, kuid aasta lõpul kerkivad pühadehooaja saabudes hinnad tõenäoliselt tagasi 1000 euro vahetusse lähedusse. See ei tähenda, et sa peaksid endale järelturult ka 700 euroga PlayStation 5 ostma, kuid on tore näha, et vähemalt vahelduseks ei üritata inimestelt ostu-müügi portaalidest hullumeelseid summasid kätte saada.

Kui otsid mõistliku hinnaga PlayStation 5, siis võid igaks juhuks läbi astuda lähimast Euronicsist, kuna viimase partiiga saabus konsoole ka füüsiliselt kõikide Euronicsi kaupluste poelettidele. Ei tasu aga imestada, kui ka sealt on praeguseks juba kõik masinad kadunud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.